EIT Community RIS Hub in Ukraine

Розвиток інновацій в Україні

Підтримка місцевої інноваційної екосистеми в Україні є важливою для стимулювання економічного зростання, створення робочих місць і досягнення сталого розвитку. Сучасна українська технологічна та бізне екосистема вже демонструє чудові результати, цифровізується швидше, ніж будь-яка інша європейська мережа, але все ще потребує масштабування на європейські ринки та отримання нових можливостей для бізнесу та інноваторів. Сильне інноваційне середовище сприяє генерації нових ідей, продуктів і послуг, підвищуючи глобальну конкурентоспроможність українських підприємств. Інвестуючи в місцевих інноваторів та підтримуючи їх, Україна може залучити іноземні інвестиції, сприяючи циклу економічного процвітання. Крім того, процвітаюча інноваційна екосистема сприяє культурі безперервного навчання, адаптивності та стійкості серед робочої сили, забезпечуючи їх готовність до майбутніх викликів. Це не тільки сприяє технологічному прогресу нації, але й забезпечує здатність України реагувати на змінювані вимоги ринку. Більше того, активна інноваційна спільнота може вирішувати місцеві проблеми креативними рішеннями, покращуючи якість життя та добробут суспільства. Зрештою, розвиток місцевої інноваційної екосистеми є життєво важливим для соціально-економічного прогресу України, позиціонуючи країну як динамічну силу на світовому ринку.

Про EIT Community RIS Hub

EIT Community RIS Hub в Україні був запущений наприкінці 2023 року і працює над підтримкою українського бізнесу, підприємців та інноваторів, сприяючи їх доступу до європейської спільноти та мережі можливостей.

Протягом 2024 року EIT планує провести роудшоу в українських містах, представляючи можливості спільноти, а також фінансову та нефінансову підтримку. Такі заходи заплановані в Харкові, Бучі, Одесі, Луцьку, Черкасах, Ужгороді та інших містах України. Подібні заходи вже відбулися у Львові, Полтаві та Кременчуці, де були представлені можливості для понад 50 місцевих підприємців.

Підприємці, зацікавлені у можливостях EIT, можуть вже зараз звертатися до українського хабу та отримати консультації щодо подання заявок на відкриті конкурси від EIT. Ми готові підтримувати українських інноваторів онлайн, офлайн, через електронну пошту або по телефону.

Хаб EIT є містком між українськими бізнесами, навчальними закладами та можливостями, які пропонують EIT KICs. Ми працюємо над створенням єдиної платформи для українських бізнесів, стартапів, підприємців та інноваторів для отримання доступу до європейських можливостей, масштабування на нові ринки, комерціалізації технологічних та наукових рішень, а також доступу до експертизи, знань та фінансової підтримки.

“Україна є домом для багатьох талановитих інноваторів та підприємців. Завдяки хабу EIT зміцнить свою присутність та підтримку в Україні, а також допоможе вивести більше українських продуктів і бізнесів на світову арену. Наразі в Україні немає єдиного джерела інформації щодо можливостей у сфері інновацій. Ми працюємо над створенням карти подій, програм та зацікавлених сторін, за допомогою якої можна буде отримати консультації або доступ до них.”

ІГОР МАРКЕВИЧ, EIT COMMUNITY OFFICER UKRAINE

EIT вплив і фінансування

У 2023 році ЕІТ спільнота запустила понад 50 освітніх, підприємницьких і бізнес-програм для України. Також ЕІТ спрямував понад 4 мільйони євро для посилення української економіки.

Про EIT Community Officer

Ігор Маркевич
EIT Community Officer Ukraine

Ігор Маркевич займається розвитком бізнес екосистеми, має понад 10 років досвіду в сфері технологій та інновацій, захоплюється запуском та розвитком проєктів, що сприяють стійкості та зростанню української екосистеми.

Як EIT Community Officer та керівник інновацій і технологій в Advantage Ukraine, Ігор є ключовою точкою входу для співпраці та інвестицій між ЄС та Україною у сфері технологій та інновацій.

Маючи унікальне поєднання навичок та експертизи, з досвідом у правовій сфері, інвестиціях та технологіях, Ігор успішно запустив першу державну агенцію, орієнтовану на підтримку стартапів в Україні – Український фонд стартапів, який зараз є одним із найбільших ангельських інвесторів у Східній Європі.

 Contact Details

  • Email: ukraine@eitcommunity.eu
  • Телефон: +380 96 038 1653 
  • Адреса EIT Community RIS Hub Ukraine: Україна, Київ, вул. Дорогожицька 3, Unit City, корпус B8

Можливості

Слідкуйте за останніми можливостями, пов'язаними з інноваційною екосистемою України та діяльністю EIT Community RIS Hub.

Seeds of Bravery

Seeds of Bravery is a €20 million project funded by the European Union under the European Innovation Council (EIC) to support Ukrainian tech startups bringing them closer to the EU.
Ukrainian Startup Fund

Grant program from USF and WNISEF

The programme will allocate a total of USD 2.5 million to support promising Ukrainian companies at the pre-seed and seed stages.
Scroll to Top